O nas

Marcon Avista Sp. z o.o. to rozwijająca się firma czerpiąca z 20-letniej tradycji produkcji kosmetyków. Marcon Avista Sp. z o.o. od początku istnienia specjalizuje się w produkcji kosmetyków, bazujących na naturalnych składnikach.

 

Nasz asortyment liczy ponad 200 produktów, w tym: kosmetyki do pielęgnacji twarzy (kremy, korektory, pomadki, mleczka do demakijażu), kosmetyki do pielęgnacji ciała (balsamy, balsamy do opalania z filtrami, balsamy po opalaniu, żele wyszczuplające, żele do kąpieli i pod prysznic, olejki, talki i kremy do stóp, kremy do rąk, depilatory) preparaty do pielęgnacji włosów (szampony, odżywki), preparaty kosmetyczne dla mężczyzn (kremy do golenia, balsamy po goleniu, wody toaletowe) oraz kosmetyki dla dzieci (zasypki, mleczka, olejki, żele do kąpieli, kremy na odparzenia, kremy z filtrami, kremy ochronne, wazelina).

 

Produkty Marcon-Avista są sprzedawane w Europie, na Bliskim Wschodzie i w USA. Nasza działalność obejmuje także usługi w zakresie produkcji na zlecenie pełnego asortymentu produktów kosmetycznych, (PRIVATE LABEL) w tym: kosmetyki białej, dermokosmetyków, kosmetyków myjących, kosmetyków dla dzieci, depilatorów, wód toaletowych.

 

Ponadto świadczymy usługi w zakresie etykietowania i konfekcjonowania. Jesteśmy kreatywni i elastyczni, pomagamy w poszukiwaniu odpowiednich rozwiązań, projektujemy i wyszukujemy opakowania.

 

By sprostać zamówieniom odbiorców i stale podnosić jakość oferowanych usług, firma inwestuje w moce produkcyjne. Modernizacja linii produkcyjnych oraz wdrożenie nowych technologii zwiększyły potencjał produkcyjny firmy. Oferta spółki poszerzona została o nowe produkty, zwiększyła się także jakość wykonywanych usług.

 

Posiadamy własne laboratorium badawcze, gdzie w zależności od potrzeb klienta: opracowujemy i wdrażamy nowe, innowacyjne receptury oraz realizujemy projekty z receptur powierzonych.